Cooliozum Cup vol 2 16.10.2011
Dodane przez oomaniekoo dnia Październik 19 2011 17:34:18

Cooliozum Cup edycja 2W niedzielę 16 października na boisku Orlik przy MDK na Drodze Dębińskiej w Poznaniu odbyła się druga edycja turnieju piłki nożnej Cooliozum Cup. Tym razem ekipa Poznańskiej Wiary MU podeszła z większym profesjonalizmem do tych rozgrywek i chęcią absolutnej dominacji. Olbrzymie zainteresowanie w naszych szeregach tym wydarzeniem przerodziło się w wystawienie aż dwóch drużyn: Manchester United i Stredford End.

Skład MU:

Stahu (GK), Imol(C), Cave, Grzechu, Sitarz, St@chu, Redman

Stredford End:

Borsuk (GK), Hektor(C), Michał, Maniek, Czarny, Cepina, Bartas, Adam


Oba nasze teamy spotkały się już w grupie, którą od samego początku zdominowały od wysokiego zwycięstwa 5-2 rozpoczęła ekipa Imola, również swój pierwszy mecz wygrała drużyna Stredford 2-1. Po kolejnych dwóch zwycięstwach przyszedł długo oczekiwany pojedynek obu zespołów o pierwsze miejsce w grupie tym razem okazała się lepsza drużyna Manchesteru pokonując nas 2-0 i zdobywając komplet punktów, co nie zmieniało faktu, że oba teamy awansowały do półfinału.

W półfinałach nie doszło do większej sensacji i tym sposobem obie drużyny fanów Manchesteru United awansowały do finału pokonując swoich przeciwników odpowiednio Stratford End 2-0 Cooliozum Team, Manchester United 1-0 Brygada Kryzys.Finał jak i cały turniej całkowicie został zdominowany przez Poznańska Wiarę MU tym razem nie było już sentymentów i obie ekipy pragnęły zwycięstwa tym razem Stredford End zrewanżowało się i wygrało finał 3-1 trzeba jednak zaznaczyć, że drużyna Imola grała w osłabieniu ponieważ wcześniej musiał się z nami pożegnać Grzechu i w decydującym meczu niestety nie zagrał.


Po raz kolejny pokazaliśmy, że w Cooliozum nie tylko pod względem ilości i jakości kibicowania ale również pod względem piłkarskim rządzi Poznańska Wiara MU
Po Prostu:

We do what we want,
We do what we waa-ant,
We're Man United,
We do what we want!
Odbiór nagród nastąpił na after party turnieju we wtorkowy wieczór 18 października oczywiście w pubie Cooliozum, przy okazji meczu w Lidze Mistrzów z Otelulem Galati.

1 miejsce - Puchar, Komplet koszulek Adidas oraz ticket barowy w wysokości 150 zł dla "Stredford End"

Odbiera Maniek z Hektorem
2 miejsce - Puchar, Piłka nożna Adidas oraz ticket barowy w wysokości 100 zł dla "Manchester United"

Odbiera Redman z Cavem
Później nie pozostało nic innego jak świętować ten sukces :)Zdjęcia z turnieju i after party