Poznańska Wiara MU - Kibicuj z nami!!!
Nawigacja
Strona Główna
Gdzie oglądamy?
News
Forum

Terminarz Spotkań
Tabela PL i LM
Przyśpiewki

Nasza Wiara
Nasza Historia
Nasze Gadżety
Galeria
Nasze Filmy
Artykuły
Kontakt

Gra Free Kick Mania
Gra Penalty Kick

Na Forum
Najnowsze Tematy
LIVERPOOL V Man Utd ...
19.09 Manchester Uni...
Everton V Man Utd 20...
Wyjazd na Arsenal 3 ...
Sunderland vs Manche...
Najciekawsze Tematy
Transfery 2011/12 [69]
Turniej piłki noż... [62]
Bolton V United 1... [60]
United V Norwich ... [53]
Manchester United... [43]
Ostatnie Artykuły
"Old Trafford miejsc...
Cooliozum Cup vol 2 ...
Archiwum: Liga Mistr...
Grill u Arash`a w gr...
Turniej charytatywny...
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 68
Nieaktywowany Użytkownik: 857
Najnowszy Użytkownik: lucekMU17
Ostatnio online
Hektor10 weeks
oomaniekoo77 weeks
M@jkel255 weeks
Roxa1878257 weeks
valentine83298 weeks
hiengannite343 weeks
Caveman350 weeks
arash84353 weeks
Wojtas24366 weeks
lukasz366 weeks
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac... apartamenty wrocław Noclegi wrocław
Statystyki
Gra
Jesteś lepszy niż John Terry??

Manchester United
Zobacz Temat
Poznańska Wiara MU - Kibicuj z nami!!! | Spotkania kibiców | Spotkania w Premiership
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Autor RE: United V Norwich 01.10.11
Hektor
Użytkownik

Miejscowość: Poznań
Data rejestracji: 06.07.11
Dodane dnia 03-10-2011 00:18
... jak Vale masz jakiś problem do kogoś , to napisz do kogo to było skierowane bo chyba trochę sie zapędziłeś z tym tekstem!!!! a mnie wkurwia takie coś, że nie masz zielonego pojęcia a sie wypowiadasz i grupowo obrażasz ludzi!!!...

WaZZa
Wyślij Prywatną Wiadomość
valentine83
Moderator

Dodane dnia 03-10-2011 06:42
Mam ochote kurwa wiele napisac ale sie powstrzymuje dla dobra tego co stworzylismy z imolem. Nie pozwole zeby ktos rozpierdolil to co bylo budowane przez spory czas. Mam tego powoli dosc i powoli z wieklka nie checia zaczynam chodzic na nasze mecze. Nie tego chialem..... a jezeli to sie nie zmieni to sam zrezygnuje i przestane przychodzic na mecze.

Krecik
Użytkownik

Miejscowość: Więcbork/Poznań
Data rejestracji: 09.07.11
Dodane dnia 03-10-2011 08:18
To może się wtrące... Skoro już coś zrobili to lepiej napisać co się stało i opierdolić kogo trzeba... A nie obrażać grupowo. Szczerze nawet mnie nie obchodzi co się stało ale tak jak Hektor napisał z takimi tekstami trzeba się powstrzymać... Życie mnie trochę o tym przekonało...

Wiesz.... Czasem, gdy słucham rozmów swoich rówieśników,
myślę - nie pasuje tu ni chuuj, bez kitu...
Leg1oN
Użytkownik

Miejscowość: Kłodawa/Poznań
Data rejestracji: 25.09.11
Dodane dnia 03-10-2011 08:57
Choć może mnie to nie dotyczy.. a na dodatek nie wiem co sie tam wydążyło.. lecz w moim mniemaniu najlepiej rozwiązywać takie sprawy na spokojnie.. rozumiem postawę vale, denerwującym jest to jak starając się w działaniach patrzysz jak ktoś nie potrafi tego zauważyć.. lecz też nie zawsze robi to umyślnie.. z resztą nikt nie jest doskonały (tym bardziej choćby po małej dawce alko).. więc sądzę że warto jednak na początek porozmawiać, wyjaśnić co i jak, kierując swoje uwagi do kogo trzeba.. sądzę że to rozwiązanie może się okazać lepsze dla ogółu..
matul
Użytkownik

Miejscowość: Poznań/Koszalin
Data rejestracji: 28.08.11
Dodane dnia 03-10-2011 09:20
Zdecydowanie popieram słowa Leg1oNa... Ej, może weźmy wszyscy się pobijmy na meczu, będzie fajnie! Może nie jestem tutaj od pouczania ludzi (zwłaszcza że nie wiem o co chodzi) ale wyluzujcie trochę. Kur*a, chyba nie o to chodzi żeby sobie do gardeł skakać...
oomaniekoo
Super Administrator

Dodane dnia 03-10-2011 13:12
To może ja sie odezwe bo bylem i wiem o co chodzi po prostu sa osoby ktore nie potrafia powiedziec dosc jezeli chodzi o alkohol i napierdalaja do upadlego i pozniej robi sie sajgon po za tym ja nie jestem nianika i nie bede kurwa odpowiadac za "DOROSŁE" osoby no sory?! WTF? jezeli ktos nie ma umiaru w piciu to zapraszam przed spocasta a nie na mecze aby jebac calej grupie opinie!!!

A generalnie chodzi o to ze "ktoś" (celowo nie podam kto chyba ze pozniej bedzie taka potrzeba) wyrzygal sie na srodku klubu tuz przed barem bo chcial chlac do upadlego i przecenil swoje mozliwosci co sie ostatnio czesto zdaza!!!

Przypominam spotykamy sie na mecze a nie na chlanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiec prosze o spokoj bo jak nie to zaczniemy wyciagac konsekwencje w Cool powoli traca cierpliwosc!!!

tyle ode mnie

"Pewnego dnia ludzie zaczną mówić, że ja byłem drugim Ryanem Giggsem" George Best
Hektor
Użytkownik

Dodane dnia 03-10-2011 16:45
...pierwsza sprawa to skad Vale sie dowiedział , ten co mu powiedział chcialbym zeby sie przyznał bo widze , ze jeszcze go nie zna za dobrze nie wiedzac ze z byle gówna robi afere i wprowadza niepotrzebne zamieszanie...
...po drugie , jezeli to ty stworzyles Valus wszystko z Imolem to prosze sie zaopiekowac wszystkimi i nianczyc jak nalezy a nie obrazac tych co tam byli czyli np mnie , manka , cave'a , staha itd bo do patologii to nie powiem komu tu najblizej!!!
...po trzecie zdazyc sie moze wszystko wszystkim i trzeba umiec sie do tego przyznac i odpowiednio zareagowac na zaistniała sytuacje...
...a co do Cool to nikt nie miał do Nas zadnych pretensji o nic tyle, ze osoba zainteresowana dała się we znaki barmanom co nie oznacza , ze wszyscy to Patologia...
Wiec apeluję po raz ostatni do Ciebie Vale , ze jak masz do kogos jakis problem to wyjasnij sobie go z tym kimś a jak uwazasz ze to NASZA wina to masz racje nie przychodz na mecze bo nie omieszkam ci nagadac jak sie spotkamy!!!! Dziekuję

WaZZa
michalsmok
Użytkownik

Miejscowość: poznań
Data rejestracji: 14.08.11
Dodane dnia 03-10-2011 17:34
Jako uczestnik również się wypowiem:
też uważam że cała sprawa jest przesadnie rozdmuchana bo to był wybryk 1 osoby i tylko ona jest tu odpowiedzialna a nie wszyscy jako wiara. nie może być tak vale że czujesz się odpowiedzialny za wszystkich, ok jesteś tu liderem ale każdy powinien odpowiadać za siebie. swoją drogą przykro że tak się skończyło ale myśle że czytając tą dyskusję osoba ta będzie się bardziej pilnować
Hektor
Użytkownik

Dodane dnia 03-10-2011 18:10
...pic to trzeba umiec to fakt i nikt nie ma co do tego watpliwości ale chyba Vale nam nie zabronisz zostawac po meczu i grac w pokera czy pic wódke?? przestan z wszystkiego robic tragedie bo tak samo jak ktos zrobil z siebie barana w knajpie bo nie weszło dobrze tam gdzie powinnosmiley i powinien za to przeprosic , co z resztą uczynił , tak samo Ty robisz teraz niesłusznie z nas kogos kim nie jestesmy co mi sie bardzo niepodoba!!!!...ja ciebie nie oceniam po tym jak ktos zrobi cos nie tak a juz napewno nie oceniam grupy za wybryki jednostki!!!! wkurwiłes mnie tym swoim jeczeniem jak byk , swiętego z siebie robisz i nie wiadomo kogo jeszcze a tak naprawde niczym sie od NAS nie róznisz...

WaZZa
Edytowane przez Hektor dnia 03-10-2011 18:26
oomaniekoo
Super Administrator

Dodane dnia 03-10-2011 18:27
zeby bylo jasne to Daniel dzwonil do Seby

"Pewnego dnia ludzie zaczną mówić, że ja byłem drugim Ryanem Giggsem" George Best
Hektor
Użytkownik

Dodane dnia 03-10-2011 18:51
... a co to zmienia?? jak chce niech jedzie z bukietem kwiatów i przeprasza z Gimnazjum a od reszt sie odpierdoli... Maniek sam tam byłes tak jak i ja i nie mozesz sie ze mna nie zgodzic , że Vale robi jak zwykle panike i chce byc matka teresa dla wszystkich co nie znajduje odzwierciedlenia w rzeczywistości i nie upowarznia go do tego aby w moim bynajmniej kierunku kierowac takie teksty... reszcie moze to nie przeszkadzac ale ja sobie nie zycze bo nie mam nic wspólnego z tym wydarzeniem...ja na sile nikomu wódki nie lałem...a w to ze Daniel dzwonił to nie chce mi sie wierzyc , chyba ze tak samo jak Vale robi problem z czegos czego nawet nie widział:/... z mojej strony to wszystko bo nie chce komus jeszcze zajebac za takie pieprzenie... patrzcie kurwa na siebie najpierw a pózniej oceniajcie innych , taka moja rada na przyszłość!!!

WaZZa
Caveman
Użytkownik

Miejscowość: Gdzies
Data rejestracji: 13.08.11
Dodane dnia 03-10-2011 21:50
gdyby nie ten incydent było by w porządku .... tydzień przerwy to wystarczający czas aby nie które rzeczy przetrawić ...
Hektor
Użytkownik

Dodane dnia 04-10-2011 17:58
...mały incydent a duza afera...ktos od kogos czegos wymaga a sam sie zachowuje jak frajer...ja tego nie bede trawił , wkurwiłem sie tym co napisał Vale i tyle... nie mam zamiaru nawet nikogo przepraszac , jezeli o to ci chodzi Cave, inni natomiast powinni moim zdaniem ale to tylko kwestia dobrego wychowania...

WaZZa
oomaniekoo
Super Administrator

Dodane dnia 04-10-2011 18:58
zamykam reszte prosze sobie osobiscie zalatwiac

Strona 3 z 3 < 1 2 3
Skocz do Forum:
PWMU na Facebook`u
Dołącz do nas!!!

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Polecamy!!!
DevilPage.pl - diabelski serwis Manchesteru United

Manchester United

Manchester United

Manchester United

Manchester United

MUSC.PL - Stowarzyszenie Kibiców Manchester United

Premier League

Historical Football Kits