Poznańska Wiara MU - Kibicuj z nami!!!
Nawigacja
Strona Główna
Gdzie oglądamy?
News
Forum

Terminarz Spotkań
Tabela PL i LM
Przyśpiewki

Nasza Wiara
Nasza Historia
Nasze Gadżety
Galeria
Nasze Filmy
Artykuły
Kontakt

Gra Free Kick Mania
Gra Penalty Kick

Na Forum
Najnowsze Tematy
LIVERPOOL V Man Utd ...
19.09 Manchester Uni...
Everton V Man Utd 20...
Wyjazd na Arsenal 3 ...
Sunderland vs Manche...
Najciekawsze Tematy
Transfery 2011/12 [69]
Turniej piłki noż... [62]
Bolton V United 1... [60]
United V Norwich ... [53]
Manchester United... [43]
Ostatnie Artykuły
"Old Trafford miejsc...
Cooliozum Cup vol 2 ...
Archiwum: Liga Mistr...
Grill u Arash`a w gr...
Turniej charytatywny...
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 68
Nieaktywowany Użytkownik: 857
Najnowszy Użytkownik: lucekMU17
Ostatnio online
oomaniekoo58 weeks
M@jkel237 weeks
Hektor238 weeks
Roxa1878238 weeks
valentine83279 weeks
hiengannite325 weeks
Caveman332 weeks
arash84335 weeks
Wojtas24347 weeks
lukasz347 weeks
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac... apartamenty wrocław Noclegi wrocław
Statystyki
Gra
Jesteś lepszy niż John Terry??

Manchester United
Zobacz Temat
Poznańska Wiara MU - Kibicuj z nami!!! | Manchester United | Kadra
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Autor Transfery 2011/12
iago
Użytkownik

Miejscowość: P-ń
Data rejestracji: 08.07.11
Dodane dnia 24-07-2011 18:47
czyżby to był już naprawde koniec transferów???? ( http://www.manutd.com.pl/news/11272/Ferguson_Koniec_z_transferami ) , a tak liczylem ze kupimy tego sneijdera
Edytowane przez iago dnia 24-07-2011 18:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Transfery 2011/12
oomaniekoo
Super Administrator

Miejscowość: Poznań
Data rejestracji: 06.07.11
Dodane dnia 24-07-2011 22:28
zawsze tak gada a później jakiś transfer typu berba za 30 mln wpada jak bym tak do końca mu nie ufał smiley ale jak koniec definitywny to słabo z tym środkiem :/ chyba, że ando zacznie grać tak jak wszyscy tego oczekują smiley

"Pewnego dnia ludzie zaczną mówić, że ja byłem drugim Ryanem Giggsem" George Best
valentine83
Moderator

Dodane dnia 25-07-2011 06:47
Powiem szczeze ze wydaje sie na ta chwile ze faktycznie transferow juz nie bedzie. Ale tak jak Maniek napisal jesli nie kupimy na srodek pomocy to bedzie slabo... No chyba ze Anderson dostanie olsnienia smiley

Krecik
Użytkownik

Miejscowość: Więcbork/Poznań
Data rejestracji: 09.07.11
Dodane dnia 25-07-2011 11:29
Ja tam wierzę w Andersona ;] Też do końca nie wierzę, że to koniec transferów. Może ktoś wykoczy pod koniec tak jak to było z Berbą.
Edytowane przez Krecik dnia 25-07-2011 11:35
iago
Użytkownik

Dodane dnia 25-07-2011 20:26
a moze specjalnie sciemnia , ze nikogo za wszelka cena zeby sneijder troche przystopowal ze swoimi rzadaniami i wtego go capniemysmileysmileysmileysmileyoby
Krecik
Użytkownik

Dodane dnia 25-07-2011 22:14
Może, aczkolwiek cieżko to przewidzieć. Wiecie jaki jest Fergie, może ze wszystkim wyskoczyć. Może to nie będzie Sneijder a ktoś inny. No zobaczymy. Btw. Jak oceniacie występ De Gei i Jones'a w mecz z Chicago Fire ?

Wiesz.... Czasem, gdy słucham rozmów swoich rówieśników,
myślę - nie pasuje tu ni chuuj, bez kitu...
oomaniekoo
Super Administrator

Dodane dnia 26-07-2011 12:41
co do transferów to ja już sam nie wiem i nie będę spekulował smiley a co do występów nowych diabłów to Jones zawalił bramkę jak nic, De Gea myślę, że dobry występ parę ładnych akcji obronił smiley będą z niego ludzie smiley z Phila z resztą też oni są bardzo młodzi więc na bank to jest przyszłość United.

"Pewnego dnia ludzie zaczną mówić, że ja byłem drugim Ryanem Giggsem" George Best
valentine83
Moderator

Dodane dnia 26-07-2011 21:04
Wbrew wcześniejszym słowom Sir Aleksa Fergusona, David Gill stwierdził, że pozyskanie jeszcze jednego gracza tego lata jest bardzo możliwe.

Dyrektor wykonawczy Czerwonych Diabłów powiedział także, że był przygotowany na pracowite okienko przed nadchodzącym sezonem.

"Chcemy pozyskać jeszcze jednego gracza. Obecnie nic się w tej sprawie nie dzieje, jednak zobaczymy co stanie się po powrocie do Carrington" - powiedział Gill.

"Skupiamy się na określonej pozycji i mamy upatrzonych dwóch lub trzech graczy. To musi być gracz o wielkich umiejętnościach, który może podnieść jakość naszego składu."

"Na razie nie zajmuję się nikim konkretnym, jednak wiele transferów odbywa się dopiero w sierpniu" - zakończył.
zrodlo oficjalna strona man utd

oomaniekoo
Super Administrator

Dodane dnia 26-07-2011 22:54
zawsze tak jest chuj wie o co chodzi smiley czekamy i tyle może jakiś bezdomny jest na celowniku smiley

lawek
Użytkownik

Data rejestracji: 10.07.11
Dodane dnia 27-07-2011 10:20
ej przyjdzie ten Sznajder cz nie przyjdzie?smiley ps Krecik Tyś widział jaki ładny brzusio Anderson ma;> z niego to będzie co najwyżej maskotka drużyny bo tą mordę to ma pociesznąsmiley ja też cały czas wierzyłem w typa no ale ile można?

Pain is temporary, glory... lasts forever!
Krecik
Użytkownik

Dodane dnia 27-07-2011 12:03
A widziałęm, widziałem smiley Ławek, nadzieja matką głupich.... Chwilami się zastanawiam co on tu jeszcze robi... De Gea świetnie zagrał a Jones... No sami widzieliście.

lawek
Użytkownik

Data rejestracji: 10.07.11
Dodane dnia 27-07-2011 22:33
spaślaczek się robi powolismiley oby go do sierpnia SAF przegnał!!! smiley ej ze Smallinga też z Mańkiem się narywałem podczas zeszłorocznego turnesmiley Przy każdym meczu kurwowaliśmy na niegosmiley a tu proszę jaki miał sezonsmiley oby z Jonsem czy jak to tam odmienić było podobniesmiley

Pain is temporary, glory... lasts forever!
valentine83
Moderator

Dodane dnia 30-07-2011 17:02
Wesley Sneijder poinformował władze Manchesteru City, że może on zagrać wyłącznie w drużynie prowadzonej przez sir Alexa Fergusona. Oferta w wysokości 24 mln funtów, jaką są skłonni złożyć działacze United, nie jest jednak zgodna z oczekiwaniami Interu.

Władze United poinformowały, że są gotowe na spotkanie z przedstawicielami Interu, aby ustalić ostateczną cenę za rozgrywającego. Sneijder jednak nadal chce zarabiać około 200 tysięcy funtów tygodniowo, podczas kiedy Manchester United jest skłony wpisać w kontrakcie sumę 170 tysięcy.

Rozmowy na temat transferu utknęły w martwym punkcie, ponieważ żadna ze stron nie chce zmienić swoich żądań. Sprowadzenie Holendra na Old Trafford jest jednak możliwe, ponieważ trener Interu Gian Piero Gasperini, nie może zapewnić 27- latkowi pewnego miejsca w składzie, kierując się nowym ustawieniem.

Zainteresowany pozyskaniem Holendra jest również Manchester City. Jednak klub otrzymał niedawno informację, że Sneijder nie jest zainteresowany grą w barwach największego rywala United.

- Sneijder chce grać dla Manchesteru United ze względu na prestiż i tradycję, co oznacza, że gra w Manchesterze City go nie interesuje. Władze City zachęcały jednak Inter ceną za piłkarza oraz wysokością zarobków, które dla United są problemem r11; powiedziała osoba z otoczenia zawodnika.

- Manchester United poinformował zarząd Interu Mediolan, że jest skłonny zapłacić 24 mln funtów. Inter chce otrzymać za zawodnika 35 mln funtów, choć jest skłonny obniżyć cenę nawet do 30 mln funtów.
zródło: goal.com

iago
Użytkownik

Dodane dnia 30-07-2011 18:24
a city kupili aguero ... to beda mieli atak;;
valentine83
Moderator

Dodane dnia 30-07-2011 18:42
Manchester United przegrał bitwę o sprowadzenie światowej klasy środkowego pomocnika przed rozpoczęciem nowego sezonu. David Gill potwierdził, że wszystkie potencjalne oferty są obecnie "martwe".

Sir Alex Ferguson pragnie wzmocnić swoją linię pomocy, po tym jak z klubu odszedł Owen Hargreaves, a Paul Scholes przeszedł na emeryturę.

Menedżer Mistrza Anglii miał nadzieję na złożenie oferty pomocnikowi Arenalu, Samirowi Nasriemu, któremu w 2012 roku kończy się kontrakt. Jednakże Francuz zapowiedział niedawno że zostanie w drużynie "Kanonierów", bądź przeniesie się do Manchesteru City.

Również z Czerwonymi Diabłami był łączony Wesley Sneijder, a jego klub Inter Mediolan sugerował wcześniej w tym tygodniu, że przyjmie godną ofertę za swojego pomocnika.

Ale jak powiedział Gill, transakcja nie doszła do skutku. Odpowiadając na pytanie o Sneijdera, powiedział: "Nie ma żadnego postępu w tej sprawie. Nic nie robię w tym kierunku, więc te oferty można uznać za 'martwe'."

Ferguson prawdopodobnie zaufa teraz bardziej Michaelowi Carrickowi, który pod koniec ubiegłego sezonu wrócił do najlepszej formy po rozczarowujących ostatnich 12 miesiącach.

W międzyczasie, jak podawaliśmy we wcześniejszym newsie, David Gill potwierdził, że Antonio Valencia jest bliski przedłużenia swojego obecnego kontraktu.
zródlo: espn.co.uk

To juz nie jest generalnie smieszne...

oomaniekoo
Super Administrator

Dodane dnia 30-07-2011 20:08
a ja tego w ogole nie czytam bo to parodia juz mam to w dupie czy przyjdzie czy nie i tak bedzie dobrze choc bedziemy narzekac na srodek smiley

iago
Użytkownik

Dodane dnia 30-07-2011 20:15
http://www.youtube.com/watch?v=yilmHgZntsM&feature=player_embedded#at=22 ciekawe kto jego kupi????
Krecik
Użytkownik

Dodane dnia 30-07-2011 21:28
oomaniekoo napisał/a:
a ja tego w ogole nie czytam bo to parodia juz mam to w dupie czy przyjdzie czy nie i tak bedzie dobrze choc bedziemy narzekac na srodek smiley

Święta prawda w sumie ;]

valentine83
Moderator

Dodane dnia 02-08-2011 06:31
Wesley Sneijder zostanie zawodnikiem Manchesteru United już w tym tygodniu, jeśli tylko zgodzi się na zmodyfikowaną umowę dotyczącą zarobków.

Inter Mediolan, klub holenderskiego pomocnika, zgodził się na transfer swojego zawodnika w ramach 30 milionowej oferty złożonej przez Manchester United w ten weekend.

Inter daje przyzwolenie na indywidualne rozmowy kontraktowe Sneijdera z oficjelami z Old Trafford, które zostaną przeprowadzone już w tym tygodniu.

Na drodze największego, transferowego wydarzenia tego lata stoją jednak wymagania finansowe zawodnika, biorąc pod uwagę również włoski system podatkowy, który jest niezwykle korzystny dla Holendra występującego w Serie A.

Sneijder nie zgodzi się na obniżkę w zarobkach, które w przełożeniu na Premier League gwarantują mu obecnie 190 tys. funtów tygodniowo, co pozostaje poza finansowym zasięgiem klubu z Old Trafford.

Mistrzowie Anglii chcą porozmawiać z Holendrem o rozłożeniu systemu wynagrodzeń, który zapewni pomocnikowi sporą pensję tygodniową wspartą licznymi oraz hojnymi podwyżkami, a także dodatkowym wynagrodzeniem za złożenie podpisu na umowie rozłożonym na cały czas trwania kontraktu.

Tym samym kontrakt Holendra będzie niemalże identyczny jak ten, którym związany jest z Interem. Dodając do tego spore sumy, które zawodnicy United zgarniają poprzez prawa do wizerunku, które są znacznie wyższe niż w innych, europejskich klubach, wydaje się, iż osiągnięcie porozumienia jest jak najbardziej możliwe.

Oba kluby były ostrożne w wczorajszych wypowiedziach dotyczących danej sytuacji. Inter potwierdził, iż do klubu wpłynęła oferta z Anglii, a szkoleniowiec United Sir Alex Ferguson zasugerował, że zawodnik musi przemyśleć ofertę klubu z Old Trafford.

Ferguson w międzyczasie przeprowadził rozmowę z dyrektorem wykonawczym klubu Davidem Gillem dotyczącą ulepszonego systemu wynagrodzeń dla Sneijdera, który nie zdezorganizuje obecnego systemu płac i obaj panowie byli optymistami, że transfer uda się dopiąć.

Agent piłkarza pojawi się w Anglii pod koniec tygodnia, a szefowie Manchesteru United mają nadzieję zobaczyć reprezentanta Holandii przygotowującego się wraz z zespołem do inauguracji nowego sezonu Premier League już w sobotę.

Inter planował również transakcję na mocy której na San Siro zawitałby Dimitar Berbatow, ale pomimo tego, iż Włosi nie zarzucili całkowicie tego pomysłu, to jednak wolą najpierw otrzymać sumę za Sneijdera z opcją do negocjacji z bułgarskim snajperem.

oomaniekoo
Super Administrator

Dodane dnia 02-08-2011 10:54
zobaczymy ale jak przyjdzie to na bank kupuje jego koszulke smiley

Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
PWMU na Facebook`u
Dołącz do nas!!!

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Polecamy!!!
DevilPage.pl - diabelski serwis Manchesteru United

Manchester United

Manchester United

Manchester United

Manchester United

MUSC.PL - Stowarzyszenie Kibiców Manchester United

Premier League

Historical Football Kits